تلنگر سيزدهم

  • نویسنده: حميده خزائي
  • سال چاپ: 1394
Gol Publish
چیزی برای دانلود وجود ندارد.

استادي در سمينار خود از حاضرين خواست تا همه چشم‌هاي خود را ببندند و به ليموترش فكر كنند! وقتي همه‌ي حاضرين چشم‌هاي خود را بسته بودند، استاد چندين مرتبه كلمه ليموترش را بر زبان آورد و از حاضرين خواست تا تصور كنند كه اين ليموترش را به دو نيم تقسيم مي‌كنند و …

Talangor 13

بعد از لحظاتي استاد خواست تا حاضرين چشم‌هاي خود را باز كنند و از آن‌ها پرسيد: «آيا بزاق دهانتان ترشح شد و آب در دهانتان راه افتاد!؟»

بيشتر افراد به علامت تائيد سر تكان دادند كه اين اتفاق در آن‌ها افتاده است و حسابي آب در دهانشان از تصور ترشي ليموترش به راه افتاده است.
سپس استاد ادامه داد: «وقتي شما فقط به ليموترش فكر مي‌كنيد و بدن‌تان واكنش نشان مي‌دهد، چه‌طور ممكن است كه به افكار منفي فكر كنيد، آن‌گاه بدن‌تان، جسم‌تان، روحتان واكنش نشان ندهد؟! بسياري از ما در طول زندگي افكار منفي را از محيط اطراف خود دريافت مي‌كنيم و آن‌ها را با خود حمل مي‌كنيم؛ هر كجا كه مي‌رويم، آن‌ها را با خود مي‌بريم.

حتي وقتي غذا مي‌خوريم، آن‌ها را با خود همراه داريم و به آن‌ها نيز غذا مي‌دهيم تا پرورش يابند. وقتي مسافرت مي‌رويم، آن‌ها را با خود به سفر مي‌بريم و كلي هزينه برايشان مي‌كنيم و اين در حالي است كه لحظه لحظه آثار منفي حضور اين افكار را لمس مي‌كنيم.

آيا وقت آن نرسيده است كه افكار منفي را كنار بگذاريم و فقط موج مثبت را در وجودمان جاري نماييم تا جسم‌ و روح‌مان سرشار از انرژي مثبت شود و واكنش مثبت از خود نشان دهد؟!»

مطالب مرتبط

پیله در تاسیان

حمید صمدی

اول

لبخند از تو، طوفان از من

مهدي گل‌محمدي

اول

امدادگر حوادث

دکتر حسین ملازمیان / دکتر احمد ابوالحسنی

اول

باز باران با چشم‌هاي تو

باز باران با چشم‌های تو

مهدی گل‌محمدی

اول

مشاوره کنید

مشاوره با ما هزینه ندارد، شما می توانید با راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

051-38455888 info@golpublish.com
ارسال پیام

میهمان ما باشید

دفتر مرکزی:
مشهد
تلفن:051-38455888 (چهار خط)

تماس با ما